Vznést se do oblak, uniknout všedním starostem a vychutnat si naprostou volnost. To všechno vás čeká ve Fly Service.

Flyservice

Luxury Lounge

Soukromá letecká přeprava je jen pro Vás. Nečekáte na odbavení, nejsou zde žádné fronty. Odletíte vždy včas a v dobu jakou si sami určíte. A pokud spěcháte a přijíždíte na poslední chvíli, pak hned startujeme.

Flyservice

Pohoda před odletem

Užijte si pohodu odletu ze soukromého VIP terminálu. Ve stanovený čas startujete jen Vy a veškerý komfort, včetně privátního baru je jen Váš.

Flyservice

Řízení letu

Sdělíte nám jen čas a destinaci. Správné načasování, plánování, organizace, doprava a veškerý servis spojený s Vaším letem – to vše je v rukách pozemního personálu pečujícího o Vás nejen na zemi, ale i ve vzduchu.

Flyservice

Fresh občerstvení a zábava

Ještě před odletem si dopřejte třeba čerstvou křupavou bagetu s lososem, kaviár a skleničku šampaňského. Lehké občerstvení a nápoje Vás čekají i v letadle.

Flyservice

Luxury Shop

Budete se cítit jako v Duty Free shopu. Ať již právě odlétáte nebo jste před několika minutami přistáli, vždy zde nakoupíte kvalitní pozornost. A protože létání je vášeň, pak si určitě vyberete i z nabídky Pilot shopu.

Flyservice

Užijte si Váš let

Užívejte si během letu ticho, pohodlí i skvělý servis. A když vyletíte nad mraky a Vás již nebude bavit pomyslně sáňkovat v oblacích, můžete si zkrátit chvíli dobrým filmem nebo hrou z palubních iPadů napěchovaných zábavou.

Flyservice

Váš let do několika hodin

Naší základnou je mezinárodní letiště Leoše Janáčka v Ostravě. Vzlétnout však můžete z kteréhokoliv letiště, včetně těch s travnatým povrchem. Vždy Vás uvítáme na palubě.

Flyservice

Létejte jen skok

Cirrus SR22 G3 - Tohle letadlo Vám dává absolutní svobodu cestování po České republice a do vzdáleností blízkých našich hranic. Běžné cestování tak máte na dosah ruky a bezpečněji už létat opravdu nemůžete - vše je jištěno v každém ohledu.

Flyservice

Třeba na dovolenou

Cirrus SR22 G5 - Plánujete delší cestu? Hledáte ještě lepší komfort. Plánujete romantiku v Benátkách nebo máte obchodní schůzku ve Frankfurtu? Tohle letadlo Vás tam dopraví nad míru pohodlně a s mnoha technologickými vylepšeními. Není to jen vyšší komfort a kvalita letu, ale i další zvýšení bezpečnosti hladkého letu.

Flyservice

Evropské destinace

Piper PA46 – 500TP - Odpoutejte se od země, protože s tímhle strojem můžete proletět Evropu křížem krážem. Turbínový motor Vás vynese vysoko nad všechny nezmary počasí a Vy si můžete užívat klidný let a komfort všech kratochvílí tohoto výjimečného letadla. Náš Meridian, vybavený tím nejlepším pro bezpečí a pohodlí, Vás jednoduše zaujme hned na první pohled.

Flyservice

Proč se vézt, když můžete leťet

Stovky koní dokonale seřízených motorů, plná nádrž a svoboda. Vyberte si, které z letadel vám máme připravit, a prostě… vzlétněte..

Fotogalerie